Kilka słów o nas
Kontakt
Wyślij swoją opinię
Zaproszenie na warsztaty

Wiadomości

Zobacz najnowsze ...

Napisali o nas ...
Przydatne adresy
Inne artykuły

Brokowo-Akademia Zdrowego Stylu Życia

Brokowo Puszcza NoteckaSzukaj firmę Pojezierze Wałeckie
Oczyszczanie organizmuCzłowiek przez całe swoje życie pochłania ogromne ilości toksyn i substancji szkodliwych. Jedni robią to świadomie pijąc duże ilości alkoholu, kawy, paląc papierosy czy nadmiernie zakwaszając swój organizm. Inni chociaż starają się wystrzegać źródeł toksyn, nie mogą ich uniknąć bo toksyny są wszędzie: w powietrzu, pożywieniu, nawet w wodzie.

wczasy z dietą oczyszczanie organizmuA ty do której grupy należysz?
Czy zdajesz sobie sprawę z tego jak bardzo niekorzystne dla Twojego zdrowia jest życie z toksynami?
Tak naprawdę nieważne jest czy trujemy się na własne życzenie czy jesteśmy truci przez koncerny spożywcze i wielkie fabryki. Najważniejsze by regularnie pozbywać się toksyn i oczyszczać organizm.

Czy wiesz, że toksyny zalegające w twoim organizmie:
- przeszkadzają ci schudnąć
- zaburzają pracę wątroby
- zanieczyszczają twoje jelita
- wpływają negatywnie na pracę nerek
- osłabiają serce i układ twój odpornościowy
- odpowiadają za alergie skórne, łuszczycę, egzemę
- wspomagają namnażanie się komórek rakowych!
- powodują ciągłe zmęczenie i brak energii
- zaburzają sen

Jeśli zmagasz się choćby z jedną z tych dolegliwości to może być sygnał dla ciebie, że twój organizm potrzebuje regeneracji i odtrucia. A gdzie lepiej zregenerujemy ciało, uspokoimy duszę i wyrzucimy z siebie wszystkie trujące substancje jak nie na łonie natury!?
Relaks i odpoczynek w połączeniu z detoksem to duet idealny. Czasami wystarczy tylko kilka dni, by powrócić do dobrej formy.

Agroturystyka Brokowo służy pomocą i zaprasza wszystkich tych, którzy mają dość codziennych dolegliwości i marzą o zdrowym ciele i spokojnej duszy.

Jednym z najlepszych sposobów na oczyszczenie organizmu ze złogów i toksyn nagromadzonych w ciągu roku, a nawet wielu lat naszego życia jest radykalna zmiana diety. Zafunduj więc sobie wczasy z dietą i dowiedz się jak zacząć nowe, lepsze życie po detoksie. Doradzimy Ci co jeść, jak jeść, by regularnie i bezboleśnie się oczyszczać, a dzięki temu czuć się lepiej, lżej. Czasami wystarczy tylko niewielka zmiana, która może zmienić całkowicie komfort twojego życia.

Często szereg dobrych wskazówek żywieniowych potrafi zmienić radykalnie Twoje życie.

Samo oczyszczanie organizmu to tylko początek, początek dobrej drogi do zdrowia.
Dzięki temu, że pozbędziesz się toksyn nie tylko będziesz czuć się lepiej, ale także wzmocnisz swoje serce, poprawisz pracę nerek, zregenerujesz siły witalne i będziesz sypiać lepiej.
Odtrucie organizmu to doskonały sposób na redukcję wagi. Jeśli do tej pory nie udało ci się schudnąć mimo diety i ćwiczeń, to na pewno przeszkadzają ci w tym toksyny, które znajdują się w komórkach naszego ciała i niczym magnez przyciągają tłuszcz pozbawiając nas pewności siebie.

Jak widać oczyszczanie organizmu ma same zalety, a oczyszczanie organizmu w Agroturystyce Brokowo to dodatkowo błogi relaks na łonie przyrody. Daj się porwać choćby na weekend i zafunduj sobie wypoczynek blisko natury. Pozbądź się przykrych dolegliwości i popraw komfort swojego życia.
Serdecznie Cię zapraszamy!
Galerie powiązane z tym wydarzeniem: